| Paul_Esha_1990 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati?
1.Samsung I9515 Galaxy S4 4G Value Edition, 16GB
2.LG G3 4G, 32GB,
3.Sony Xperia Z 4G
4.LG G2, 32GB, 4G,
5.Allview X1 Xtreme, 32GB
6.Allview X2 Soul
7.Huawei P7, 16GB, 4G

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Tu le-ai pus în ordine aleatoriu? pentru că S4 nu e mai bun ca G3...nici măcar ca G2 nu e mai bun!
Cel mai bun telefon din cele menționate de tine este LG G3.

| Paul_Esha_1990 explică (pentru OnuOnulică):

Da. de mult m am gandit la un S4, dar apoi m am uitat mai atent la mai multe telefoane si sunt in dubii. nu stiu ce sa aleg, ca nu in fiecare zi imi cumpar un telefon. vreau ceva bun si sa aiba o rezolutie ok, o camera buna, memorie.intr un cuvant sa fie compact

3 răspunsuri:
| Achimut_Aki_1993 a răspuns:

Pai depinde ce buget ai eu ti.as recomanda Allview x2 soul extreme! este extraordinar