| deea258 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati cu android pana in 1.200 lei?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Un LG nu conteza de care dar merita firma LG e una destul de buna happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ghosts a răspuns:

Samsung galaxy s2 este la 1.100 poate chiar 1.200 lei daca nu ma insel.
OMFG. Pretul este de 900 lei.
Incearca da, S2, daca nu S3 / s3 mini, sunt bune. Daca iti iei acum S2 pretul scade automat, black friday + ai un android de 4.0.3. Ultima varianta. Bafta.

| Intrebarilemele26 a răspuns:

Samsung galaxy s2 este la 1.100 poate chiar 1.200 lei daca nu ma insel. Iar apoi sunt telefoane ieftine, Allview, hwauei...dar acestea deja joaca in alta liga. Opteaza pentru Samsung!