| Walther102 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre Gsmart Roma R2 Plus si iPhone 4 S? Argumentati-va opinia, multumesc!

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Pardon? Iphone 4s nu se compara cu Gsmart..aia din Taiwan au facut aceste telefoane pentru tineri care stau mai mult pe net si pentru cei care apreciaza designul..la jocuri nu e rau, dar o sa se blocheze peste 2, 3 luni..asa ca eu as miza pe iphone 4s..nu mai e nevoie sa mai specific si la el ce are si ce nu are. daca vrei telefon pentru net si deign, mergi pe Gsmart..la Iphone nu prea imi place design-ul, in rest e super, e bun la toate.

| Walther102 explică (pentru AliLina2):

Multumesc mult pentru raspunsul tau, dar tot nu m-ai lamurit indeajuns. M-ar interesa aceste telefoane pentru muzica, jocuri, internet; urasc cand imi merge orice in reluare. Poti sa-mi spui care-i mai bun pentru asta? Din ce am citit pe net gmasrtul are 1gb ram pe cand iphone 512. Nu stiu la ce sa ma opresc.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dintre cele 2 recomand iPhone 4S

| Vasile_Nelu_1985 a răspuns:

IPhone 4S nici nu se pune problema http://bit.ly/12KEKnG