| DanteDMC a întrebat:

Ce telefon îmi recomandaţi până în 1000 de lei.
Aş avea preferinţa să nu aibă lag la câteva luni de funcţionare şi să meargă aplicaţiile de zi cu zi bine (Facebook, Youtube, WhatsApp, Browsing şi un joc două, dar nu din alea de peste 700 de MB) şi să facă poze decente nu cer să se vadă lacrimă acum.
Eu mă gândeam la un LG G3 Beat sau la un Asus, dar nu ştiu ce să cred despre cele două aşa că aştept părerile voastre.
Vă mulţumesc!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lenovo s90, il am de vreo 3 luni si pana acum se misca chiar decent

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| Frank51 a răspuns:

S4 mini, A3, sau fa un efort pana la S5 mini. Nu iti recomand Asus sau Lenovo.

| Gonrax a răspuns:

Eu am LG G3 Beat din septembrie si deocamdata merge foarte bine.
I-am dat si update la Android 5.0 si e bun, mie imi placewinking

| modjolica a răspuns:

Daca vrei, gasesti la mana a doua, Galaxy Note 3, merg perfect telefoanele, 32GB, 3GB Ram...Iti dai seama ca "zboara" prin aplicatii, 4G, deci merge bine si pe net.Nou,asta ar fi o solutie buna...http://www.emag.ro/......DFRM3MBBM/

| smantanosu a răspuns:

Iphone 6S am si eu de asta si e chiar foarte bun

| Raul9999 a răspuns:

Http://m.gadgets.ndtv.com/lg-g3-beat-1733-vs-asus-zenfone-5-1205

Eu am un Huawei Ascend
Y550 si merge bine, si am net bun.
Sper ca te-am ajutat!