| Crisstinayy12 a întrebat:

Un telefon bun până în 1000 de lei Samsung cu memorie decenta pentru Facebook,Whatsapp,messenger,Youtube, Instashot și poze, etc.

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Orice model vei cumpara, ia si o husa buna!
Si un telefon ieftin, de fabricatie autohtona poate functiona mult si bine, daca este protejat.
Iar multe asemenea telefoane ieftine functioneaza foarte bine pentru ce doresti tu.

| OnePiece a răspuns:

Daca vrei neaparat Samsung, ia On7 2016. Are un procesor surprinzator de bun, 3GB de RAM si un design placut. Din pacate insa ecranul e 5'5'' full HD, dar este cu tehnologie TFT, si arata cam prost.

Eu tot la altceva m-as uita, la Xiaomi Mi A1, Moto G5 Plus dar alea sunt in jur de 1200. On7 2016 e 1060 de lei.

| iAMVi a răspuns:

Sfat de viitor, Telefoanele Samsung sub 1.000 de lei sunt praf.
Nu-ti cumpara un telefon doar pentru nume.winking

| Crisstinayy12 explică (pentru iAMVi):

Vreau sa ii iau un telefon mamei mele de Crăciun dar ea a zis sa nu îmi consum toți banii (am un buget de 3200 lei) dar nu as vrea sa ii dau pe toți.

| iAMVi a răspuns (pentru Crisstinayy12):

Depinde ce face pe el, ca daca il ia doar sa vorbeasca si sa se uite pe Facebook, Youtube si internet, e bun si un Samsung sub 1000 de lei

| Crisstinayy12 explică (pentru iAMVi):

Și ce poate sa mai facă pe un telefon. Înafara de astea și să facă poze și clipuri video

| Annya206 a răspuns:

Incearca Huawei P8 sau P9 lite. Sunt durabile.

| ShisuiUCH a răspuns:

Salut, ai putea incerca un xiaomi chiar daca nu Samsung. La acest telefon platestu componentele pe cand la Samsung platesti numele

| Crisstinayy12 explică (pentru ShisuiUCH):

Eu am Huawei G8 cu 1600 de lei și tot e spart nu pot sa fac nici o poza că e spart peste tot. Eu totuși cred că sunt bune telefoanele de la Samsung

| ShisuiUCH a răspuns (pentru Crisstinayy12):

Desigur ca sunt bune, dar o varianta buna pentru acest bugest ar fi "xiaomi redmi note 4" de pe aliexpress. Eu am vazut la un coleg si mi se pare foarte bun. Am si eu de gand sa-mi achizitonez unul in momentul cand voi scapa de al meu

| BaiatujmekhBazatBrocuraj a răspuns:

Nokiasamsungiphone 3,52

| AlexIonut16 a răspuns:

Uite,vezi daca iti place https://www.emag.ro/......D60FQ2BBM/