| alexutzadulcik a întrebat:

Ce telefon imi recomandati sa imi cumpar vreau un telefon mare si pe touch (taci cine nu intelege )!

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Din moment ce postezi la categoria asta, iti vor raspunde oameni priceputi, deci "touch" are pentru ei un inteles. Touch rezistiv, capacitiv, cu strat de protectie pentru zgarieturi sau nu, cu strat izolant pentru apa, cu strat alunecos, cu difuzie a luminii, fara? Cum vrei?
Cand pui o intrebare, tu esti cea care nu stie, nu noi. In primul rand: ce buget ai? Eu iti recomand Sony Xperia U, costa undeva in jur de 800 de lei, e un telefon foarte bun pentru banii astia.
Dar poate tu vrei cu un anumit fel de design, cu camera foto mai buna, cu procesor mai bun, cu grafica mai buna pentru jocuri (desi Mali 400 e chiar foarte buna)... Ce vrei sa cumperi? Detalii.
Daca vrei ieftin, cumpara un Allview.
Vrei scump si prost, cumpara Samsung, LG...
Vrei baterie buna, cumpara Nokia, Sony. Etc.

Răspuns utilizator avertizat
| AnneღU a răspuns:

Buna faza cu paranteza laughing Poi in Iphone sau un Samsung Galaxy big grin depinde de preferinte... Dar cam astea-s in voga acum!

| Alex2312 a răspuns:

Telefoane mari sunt o gramada cauta pe www.telefonultau.eu