| Unicucebeea a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? Nu conteaza pretul.
P.S: touchscreen

7 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Eu am galaxy mini 2 si sunt multumit de el. Ecran nici mic dar nici caramida, ramu si procesoru acceptabile si memeoria interna mare. M-am uitat si la filme pe el, iar jocurile merg bine (temple run 1 &2 subway surfers, angry birds, real racing 2.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu conteaza pretul recomand iPhone 5 sau Samsung Glaxy S5 sau care e ultimul aparut.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Salut, am rugat acum 2 ani un prieten din Germania sa-mi trimita cel mai bun telefon Samsung de pe acolo si bineinteles sub 500 de lei si mi-a facut cadou un Samsung s-5230. in sibiu vad foarte multa lume cu astfel de telefoane, este simplu, foarte rezistent la socuri, touch-ul l-am schimbat acum 2 luni, e normal sa se strice dupa cat l-am solicitat eu happy bateria tine aprox 4 zile acum daca nu-l folosesc, poze foarte faine face, sunet fain internet, bluetooth, mp3, card de memorie, si e ieftin! happy succes! happy

| LuLu1998 a răspuns:

Eu iti recomand Allview p5 alldro...eu sunt foarte multumita de el