| Adrian4123 a întrebat:

Ce telefon pana in 1500 de lei stiti: sa aiba procesor quad, sau cel putin dual core, si un gpu foarte bun (sa mearga toate jocurile), si cu android 4. x? (si de la o firma de incredere, nu chinezarii ca Allview, ca mi-am patit-o pe pielea mea) dau funda!

5 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Cred ca stiu ce vrei si cel mai bine te-ai intelege cu un Samsung. Un model care sa se incadreze atat in suma de bani cat si la performanta ar fi galaxy s3.

Eu iti recomand ca mai intai sa arunci o privire aici: http://bit.ly/1bGr3mu peste parerile celor care l-au cumparat deja si vezi ca acum il gasesti la un pret promotional!

| Adrian4123 explică:

Am uitat sa mentionez: SA NU FIE MARE!, ma refer ca un sgs3 e foarte mare, si abia imi incape im buzunar, e aproape cat o tableta, deci sa nu aiba ecranul mai mare de 4.3, max 4.5 inch!

| TheByTzA123 a răspuns:

Pai ar fi un Vodafone Smart III sau un Orange Nivo(2000 lei dar daca e la abonament nu ajunge la 700 lei)
BAFTA! funda?

| boica17alex a răspuns:

Un Samsung Galaxy S2 Plus.http://www.gsmarena.com/samsung_i9105_galaxy_s_ii_plus-5213.php
Vezi daca iti place!
Bafta'