| Corneliu87 a întrebat:

Ce telefon recomanzi pentru anul 2023? Astept mai multe păreri! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Xiaomi 13, Galaxy S23, IPhone 14 Pro (seria premium). Realme GT Neo 3, Poco F5 Pro. (seria flagship killer). Redmi Note 12 Pro+, Poco F5, Realme 11 Pro+, Galaxy A53 (pe ăsta l-aș recomanda numai dacă vii de pe un Samsung). Aceasta a fost seria mid-range. Mai jos de atât, cam toate sunt la fel, dar recomand Galaxy A14, Xiaomi Redmi Note 12 sau un Realme.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oppo reno 7 lite

| Frank51 a răspuns:

S23 ultra, singurul dezavantaj minor este încărcarea, se încarcă într-o oră. Am avut un Honor magic4 pro care se încărca în 18min.