| lorraine987959 a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre Samsung galaxy s4 si Iphone5? va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Buna pai amandoua sunt foarte bune dar eu as alege Samsung Galaxy s4 pentru ca are niste aplicati super!

3 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

De pinde pentru ce il folosesti ( ex. aplicatii, jocuri performante galaxy, iar pentru aplicatii, mai slabute, net si mesaje iphone)

| ScootyPeter a răspuns:

S4

| diosmin a răspuns:

Samsung galaxy s4 deoarece e mai performant(parerea mea) si mult mai rezistent(au fost facute teste cu cele doua si galaxy s4 e mult mai rezistent la cazaturi lovituri etc) funda? big grin