| KulcsarT a întrebat:

Ce telefon sa iau la 1500 de ron?

Răspuns Câştigător
| Cristi19 a răspuns:

HTC one x mi se pare cel mai bun in banii aia
http://telefonultau.eu/products/HTC-One-X-Black-plus-Folie-si-Inc-Auto.html

13 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Depinde de unde iei telefonul. Sunt multe oferte si ai de unde alege. Poti lua, de exemplu, Samsung Galaxy S3 sau S4 mini, Allview Soul, Huawei P6, HTC Desire 700, HTC One mini, Nokia Lumia 1320.

| Yamaha123 a răspuns:

Samsung I9300 galaxy s3

| vRemi a răspuns:

Atentie pentru cei ce nu stiu 1500 ron = 15 milioane.

Poti sa iti cumperi LG L9 II este mare cat un S4 si costa 1400 RON, este foarte bun, ma bucur ca l-am luat si eu, are camera spate 8MP, si pe fata 1.6MP.

Bafta!

| Biuq a răspuns (pentru vRemi):

Nu e cat un s4

| vRemi a răspuns (pentru Biuq):

Ai comparat telefonul? Ecranul este cu cel mult 1mm mai mic decat un S4.

| dantomescu78 a răspuns:

Poti sa iti iei un galaxy s3 si iti mai raman si ceva bani. Uite aici: http://bit.ly/1bmZwgx

| Albnegru10 a răspuns:

Lg Optimus Black.

| BezeaToxica a răspuns:

Poti sa iei un Samsung galaxy S3, ar fi cea mai buna optiune dar uitete si aici: http://www.emag.ro/......ricedesc/c

| edi1098 a răspuns:

Daca vrei un telefon performant/smart de ex S4 zic sa cauti unu la mana a doua(desigur sa fie in buna stare) sau chiar si S3-urile sunt bune. Eu zic sa te sfatuiesti cu familia, sau chiar si cu prieteni[dar sa nu te lasi influentat pea mult de ei(adica ia ma in rate sau ceva de genu)] Bafta!

| Eddyy a răspuns:

Spune-mi o marca cati Mp sai aiba la foto memorie interna si til caut? sau alte chestii ce tiai dorii
P.S intra aici si vezi http://www.compari.ro/......=3,pret=5/
serios intra!

| Daniela_Daniela_2000 a răspuns:

S4,iphone,smartfon

| starskip a răspuns:

LG-urile sunt foarte bune kiss

| DenisaFlorea a răspuns:

Pai daca ai puncte la celalalt telefon( daca ai avutun telefon inainte), te poti duce de unde ai avut tu telefonul vechi) si sa iti iei daca poti un i pohone sau Samsung galaxy s4 sau s3! Fac ce vrei, poti la 15 milioane sa iei un LG si este foarte bun, e un fel de imitatie dupa iphone 4s! Sper ca ti-am fost de folos!