| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon sa imi iau? Samsung sau iPhone? Ce modele recomandați?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand Samsung!
Este la fel de performant ca si iphone-ul dar costa mult mai putin.
iar in ce priveste calitatea camerei foto, Samsung este mult mai performant, fiindca foloseste cele mai tari lentile, Leica.

| RobertMoon a răspuns:

Daca il iei pentru poze iPhone pentru ca face poze mai bine atat selfie cat si normal, iar daca vrei ceva pe care sa te joci si sa stai mai mult, Samsung pentru ca tine bateria mai mult + ca pe Samsung poti descarca muzica, iar pe iphone nu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care îți place, eu personal prefer Samsung.

| Marioion a răspuns:

Recomand honor, eu am Huawei mate 30 pro cel mai bun din 2019 dar și în momentul de fata este un tf top pe camere și performanta, recomand honor deoarece e partea celor de la Huawei unde încă au rămas serviciile google, telefoanele sunt de top și acum cele de la Huawei partea proasta este ca nu mai au servicii google eu am reușit sa le iau prin niște metode mai dificile dar merge, însă la ce bani dai nu merita. Asa ca honor este o varianta foarte bună nu o sa regreți crede-mă sunt un mare fan Huawei și îți zic sincer ca dacă nu scoate serviciile google americanii era pe locu 1,
HONOR as alege, Samsung e ok dar se poate și mai bine la banii aia, iar iphone este o bătaie de joc părerea mea la ce banii dai pe el este cam chel
ȚI AM ZIS HONOR sau dacă ai banii as merge și pe google pixel dar parca nu e ce trebuie