| Vicențiu90 a întrebat:

Bună la toată lumea, as dori sa achiziționez un telefon dar sunt nelămurit dintre două modele. Iphone 11 vs Samsung s 10 plus, voi ce îmi recomandați?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Samsung!

| Vicențiu90 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc de răspuns, o zi frumoasă.

| helpforyou a răspuns:

Ambele telefoane sunt foarte bune și oferă performanțe excelente.
În general, iPhone 11 este considerat a fi mai ușor de utilizat și are o interfață mai intuitivă, în timp ce Samsung Galaxy S10 Plus oferă mai multe opțiuni, personalizare și caracteristici.

Depinde de ce iti place. Eu personal folosesc doar Samsung.

| Vicențiu90 explică (pentru helpforyou):

Mulțumesc pentru răspuns, o zi frumoasă.

| helpforyou a răspuns (pentru Vicențiu90):

Cu mare drag.

| IceRope a răspuns:

Îți recomand un Merlot din 1973. A fost un an excelent.

| Vicențiu90 explică (pentru IceRope):

E bună alegerea, mulțumesc de răspuns.

| ___C9EG a răspuns:

Iphone 10