| Nutemaiholba a întrebat:

Ce telefon sa`mi cumpar? Adica deja toti cocalarii au iphone si nu mai are farmec, vreau un telefon slim pe touchscreen normal si sa aiba android.thinking Idei?big grin

Răspuns Câştigător
| Andryutza12 a răspuns:

Samsung galaxy aveator e super iti spun scucces la cumparare big grin

11 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cu ce-i diferit un telefon slim, cu touchscreen și android față de un iPhone?

| Nutemaiholba explică (pentru Wøodenpints):

Cum am spus, iphone au toti cocalarii, toate pitipoancele care isi fac poze la cur etc. Vreau ceva diferit.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Mă amuzi.
Nu vrei iPhone pentru că au toți cocalarii și ai impresia că dacă-ți iei asta o să te bage automat în aceeași oală cu ei.
În schimb vrei ceva asemănător, tot un telefon subție cu touchscreen dar care să nu fie iPhone.

Smart phones, stupid people.

| Nutemaiholba explică (pentru Wøodenpints):

Okei cum spui tu. Acum poti pleca de pe profilul meu.batting eyelashes

| Wøodenpints a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Nu este profilul tău. Este un site public pe care tu ai pus doar o întrebare, incapabilă fiind să poți decide singură ce telefon să-ți iei.
Stai liniștită, nu ești nici tu prea departe de ăia cu iphone pe care îi arăți cu degetul.

| Nutemaiholba explică (pentru Wøodenpints):

Nu`mi amintesc sa-ti fi cerut parerea, dar infine o.o

| Wøodenpints a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Ai pus o întrebare pe un site public. Adică ai cerut părerea tuturor. Inclusiv a mea. Data viitoare, specifică dacă vrei să nu-ți răspund eu în mod special.

| Nutemaiholba explică (pentru Wøodenpints):

Da, o sa fac asta.batting eyelashes Haterii astia.rolling eyes

| Classy a răspuns:

Mie imi plac mult HTC-urile. unchiul meu are ultimul model, cu o camera de 32 de megapixeli!

| TofanCristi a răspuns:

HTC, Allview!

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sa iti iei un telefon cat de cat bun. si daca si-au luat toti cocalarii, ce? cred ca nu ti-l iei ca sa te lauzi.