| BossBossAsasin a întrebat:

Ce telefon te-ai dori cel mai mult in lume

Răspuns Câştigător
| DeeaVonP a răspuns:

Momentan, am telefonul pe care mi-l doresc ( Sony Experia J ) dar daca ar trebui sa aleg intre alt telefon mai sofisticat, mai inteligent si mai scump as alege Samsung Galaxy S4! Cel mai nou!winking

13 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Acum trei luni îmi doream din tot sufletul un Samsung Galaxy S3 şi din fericire dorinţa mi-a fost îndeplinită şi am primit acest telefon de ziua mea.
Pa-pa.

| BossBossAsasin explică:

SamsungGalasiE24

| MikeMoV a răspuns:

HostName: Black-Force: UnBanned all
Address: 93.119.26.215:7777
Players: 14 / 50
Ping: 32
Mode: BF-RO-RPG: vbf0.02
Map: San Andreas!

| Adry05 a răspuns:

Samsung galaxy s4

| andreirapid a răspuns:

Nokia Lumia 920 e cel mai bun.
Cel mai mult mi-as dori un Nokia Classic gen caramida!

| xxx8 a răspuns:

Eu mi-as dori ultima varianta de Samsung galaxy s4 si anume cea cu procesor de 2, 3 ghz quad core http://www.gsmarena.com/samsung_e330s_galaxy_s4_lte_a-5542.php

| Cronen a răspuns:

Un mic Iphone 5

| BunnyRabbit a răspuns:

Samsung galaxy s4 clar cel mai bun pe moment, dar si ultimul Iphone este foarte tare, in prezent am un amarat de Samsung wave 575

Răspuns utilizator avertizat
| doctorwho a răspuns:

Nokia Lumia 1020happy

| angi_4331 a răspuns:

Galaxy s3...

| MasterChyef a răspuns:

Samsung Galaxy s4 bai Mihaita.
Ai mari probleme cu scrisul.