| Fodorean_Alex_1993 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa pot sa dau instalati daca imi zicebig grinispozitivul dvs.nu este complicat cu aceasta versiune.Am Samsung galaxy chat Android versiunea 4.1.2. !

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Dispozitivul dumneavoastra nu este complicat cu aceasta versiune? Sigur? laughing Eu nu cred ca scrie asa. Ia mai verifica odata.

| Fodorean_Alex_1993 explică (pentru sltlp):

Dispozitivul dumneavoastra nu este complicit cu aceasta versiune

| sltlp a răspuns (pentru Fodorean_Alex_1993):

Incearca sa dai in engleza si sa vezi cum suna eroaea in engleza. Si zici aici.