| TitoJacksana a întrebat:

Ce viteza are netul de la Vodafone prepay?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de telefonul tau, locatia ta, semnal etc
a patra generație în tehnologia comunicațiilor mobile, oferită pe baza standardului LTE (Long Term Evolution)
tehnologia care utilizează resursele disponibile într-un mod foarte eficient și care permite viteze de navigare net superioare celei 3G, de până la 150 Mbps download și 75 Mbps upload
tehnologia care oferă o stabilitate crescută a conexiunii și un număr mai mare de utilizatori simultan
tehnologia care permite video streaming HD, videoconferințe HD cu apel video și jocuri online complexe. Datorită vitezei semnificativ mai mari, melodiile sau aplicațiile vor fi descărcate într-un timp foarte scurt.
Serviciile 4G sunt disponibile atât pentru clienții noi, cât și pentru cei existenți, numai împreună cu pachtele Vodafone RED, cu abonamentele de internet mobil pentru laptop și tabletă Smart NET 15, Smart NET 19 și Turbo 4G. Vezi harta de acoperire 4G.u, daca prinzi 4g are viteza buna

https://www.vodafone.ro/....../index.htm

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Viteza e acelasi prepay sau abonament ca fac ei reclama e marketing