| TellaPro a întrebat:

Ceau.Am si eu un telefon cu touchscreen si nu mai am destul spatiu in el. Vreau sa-mi instalez jocurile pe SD card. FARA! ROOT! Pentru ca nu stiu ce e aia.
Android 2.1

4 răspunsuri:
| YoshiFan a răspuns:

Iti trebuie upgrade la Android 2.2 pentru a muta aplicatii pe card.

| MrAlegzandruh a răspuns:

Mai intai intri in setari aplicatii, gestioanere aplicatii cauti jocurile si le treci pe sd card, vezi ca va ramane putin din ele in telefon, dar vei avea destula memorie. Funda?

| TellaPro explică (pentru MrAlegzandruh):

Eu n-am asa la telefon. Am setari>aplicati>Gestionare app> dau pe joc numa ca numi arate ceva gen... Sa le trec pe sd card.

| MrAlegzandruh a răspuns:

Man trebuie sa fie uitate e mai jos de dezinstalare mutare pe sd sau telefon si stergere date, daca nu il poti roota usor uite aici de ex:http://fandroid.ro/......onul.html. Bafta!