| ๑Ioana๑ a întrebat:

Cei care au Samsung Galaxy Mini GT-S5570.....Cum sa fac ca toate aplicatiile descarcate de pe Magazin Play sa se descarce/puna pe cardul de memorie? Trebuie ublat la setari? Puteti sa-mi spuneti pas cu pas? Sau oricum altfel:* Funda!

1 răspuns:
| Drucc a răspuns:

Deci, intri in setari, dai pe aplicatii, si dupa intri in gestionare aplicatii. Acolo sus scrie "Descarcat", "Toate", "Pe cart. SD" si "In functiune". Dai "Pe cart. SD" si alegi ce aplicatii vrei puse pe card. Funda?