| ๑Ioana๑ a întrebat:

Cei care au Samsung Galaxy Mini CT-S5570.....Cum sa fac ca toate aplicatiile descarcate de pe Magazin Play sa se descarce/puna pe cardul de memorie? Trebuie ublat la setari? Puteti sa-mi spuneti pas cu pas? Sau oricum altfel:* Funda!

2 răspunsuri:
| TheDjoker a răspuns:

Si eu am acelasi telefon si mi se descarca in Fisierele mele/sdcard/download.

| ๑Ioana๑ explică (pentru TheDjoker):

Mda...Dar eu am intrebat cum sa fac ca toate aplicatii/jocurile s mi se descarce pe cardul de memorie. Pentru ca ele mi se descarca in telefon si in telefon nu mai am memorie si nu pot sa-mi mai descarc si voiam sa aflu cum pot si de unde sa setez sa mi se descarce in Cardul de Memorie happy