| Aoxkajcjw a întrebat:

Cel mai bun telefon la 1000 de lei pentru gaming?(pubg in special)

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ăsta sau niciunul

https://www.emag.ro/......D9CQYSMBM/

| sierra1 a răspuns:

Deci un tel cu 8 gb ram nu e bun de jocuri dar e bun unul cu 6 gb?

veri-fani!

| NLS a răspuns (pentru sierra1):

Ti se pare ca am scos in fata ce am recomandat eu?
Am zis clar ca in 1000 RON nu gasesti nimic mai bun decat acela.

Motorola se remarca prin baterie (5000 in loc de 4000) si ecran (ecranele AMOLED consuma mai putin ).

In alta ordine de idei, PUBG Mobile merge perfect cu toate setarile la maxim cu 6GB RAM, pe acel procesor si pe ecrane limitate la 90Hz.
Deci nu pierde nimic, doar castiga, luand un telefon cu autonomie mai mare.

| sierra1 a răspuns (pentru NLS):

Oooo, da

| NLS a răspuns:

Cel recomandat de sierra nu e chiar optim pentru gaming, dar merge, mai ales daca nu poti depasi 1000 RON.
Altceva mai bun nu gasesti la momentul actual.

Alta varianta asemanatoare, insa doar cu 6GB RAM, dar baterie de 5000 mAh.

https://www.pcgarage.ro/......lic-white/

| literallythesamebruh a răspuns:

Cauți pe olx un Poco X3 Pro in acest preț. Majoritatea sunt noi și în condiție impecabilă. Telefonul este numai bun pentru jocuri. Dacă adaugi și un cooler în schemă, te-ai scos.