| iseenochanges a întrebat:

Chiar nu exista nici o optiune la cosmote sub 5 euro cu mai putine minute si cateva nationale?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

TVA-ul asta daca ar fi mai mic nu ne-am plange ca e scump sa ne introducem 5€ la fiecare incarcare lunara.

| neutrino a răspuns:

Star 330, cauta pe google.

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns (pentru iseenochanges):

Eu am primit aceasta oferta ieri, prin telefon.

Răspuns utilizator avertizat
| M29 a răspuns:

Mai era o optiune cu 3, 5 E cu minute nationale si minute in cosmote dar fara sms-uri. Nu mai imi amintesc exact cum se numea optiunea. Posibil sa fie cea Star 330 de care amintea neutrino. Mai multe informatii gasesti la cosmote pe site.

| jmenpejmen a răspuns:

Trebuie sa te duci sa intrebi eu stiu de la o prietena ca sunt la 4-3 euro cu ff putine min