| DoarSteff a întrebat:

Ciao TPU. Sunt in reteaua Vodafone IT si nu stiu la ce numar trebuie sa sun pentru a afla cati MB mai am. Am incercat la 404 dar imi da doar ca am 5, 04 EURO. Si sunt sigur ca am MB ca stau in continuu' pe net si nici din EURO nu-mi consuma. Deci la ce numar trebuie sa sun? Dau FUNDA + VOT happy. Mersi.

1 răspuns:
| ClaudiuKentHD a răspuns:

Apelează gratuit numărul *123# și așteaptă pâna ce informația îți va fi afișată pe ecranul telefonului. Vei obține detalii despre creditul existent, data până la care este valabil. Dacă ai extraopțiuni active, detaliile vor fi primite prin SMS tot de la *123# și vor conține suplimentar: numele extraopțiunii, data de reînnoire, costul reînnoirii, beneficiile disponibile (min, SMS, MB).