| skydriver a întrebat:

Cine are Samsung s5230? De unde va luati aplicatii pentru el? Aplicatii la care sa fie folosit si accelerometrul!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am telefonul acesta si sincer, n-am incercat accelerometrul, insa am gasit destule programe utile pe site-ul acesta http://www.s5230.go.ro/s5230.php

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe www.mobile9.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.onlyfree.ucoz.com/load/1
aici gasesti aplicatii pentru samsung s5230 si pentru alte telefoane

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe internet scrii aplicati samsaong 5230 si apare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit dictionar englez-roman roman-englez pentru el... e prea smecher

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.zedgen.com

| DraGfirE a răspuns:

Eu mi-am luat ieri e super telefonul si aplicatiile le gasesti pe site-ul lui.

Alte răspunsuri
| robydov a răspuns:

Aplicatii,imagini,jocuri si multe altele pentru. Samsung s5230/star gasiti pe www.s5230.ro,sunt destul de interesante

Răspuns utilizator avertizat