| SmiiileXoXo a întrebat:

Samsung La fleur S5230 are Android?! Daca nu, cum imi pot baga pe el aplicatii? :*

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Nu are. e destul de bun telu, il am si eu, dar nu are cine stie ce aplicatii.

| SmiiileXoXo explică (pentru ℓαυяα):

Stiu straight face. nici n`am cablu de date. zi`mi ce aplicatii as putea sa bag si cum te roog :* sau ce app ai tu macar happy. apropo pe unde se baga cablu de date ca l`am tot controlat toata ziua rolling on the floor

| ℓαυяα a răspuns (pentru SmiiileXoXo):

Tot acolo unde se baga si incarcatorul laughing. eu n-am decat 2 aplicatii, ebuddy si opera mini, care le-am luat de pe net de pe telefon laughing. am incercat sa-mi iau si jocuri dar nu mi-au mers straight face

| SmiiileXoXo explică (pentru ℓαυяα):

Lauraa, vroiam sa te intreb cum pot sa fac poze cu camera din fata?