| anonim_4396 a întrebat:

Cine are smartphonu Allview V1 Viper E, nu gasesc reviwuri in romana sau text camera sa imi dau seama daca filmeaza pe 30 fps? stie cineva pe cate fps filmeaza? Si daca e un telefon de calitate?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Uite aici datele lui:
http://www.allview.ro/......cificatii/

| anonim_4396 explică (pentru horia2012):

Multumesc ca nu m-ai ajutat, unde pana mea scrie la camera pe cati fps filmeaza? tu esti un vanator de medalii fara a te interesa de raspunsul dat

| horia2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cumapara-ti ochelari daca nu vezi. Uita-te in tabel la Camera-inregistrare video. 1080 30fps.

| anonim_4396 explică (pentru horia2012):

Recunoaste ca nu ai citit la inceput, te-am facut sa cauti laughing si sa citesti happy happy

| horia2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti smecher laughing, daca nu citeam nu-ti dadeam link-ul happy