| Trollerul a întrebat:

Cine imi poate da un link de unde sa descarc o interfata de la Android, aceea cu Slide to unlock, ca sa deblochez telefonul ca la Iphone, asa vrea pentru telefonul Sonny Ericsson Xperia X1, am vazut pe youtube dar nu era vreun link de download sad... FundaVOT.

4 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5kb3VibGV0YXAuaXBob25lLmxvY2tzY3JlZW4iXQ. poftim dar maai bine cauta direct prin aplicatia google play

| Trollerul explică (pentru Zoey112):

Mi'ar trebui sa fiie format cab. sad

| MaxKiller911 a răspuns:

Din google play, mobile9 etc.

| Trollerul explică (pentru MaxKiller911):

Nu inteleg chestia asta cu Google play, explica'mi si mie te rog. Pot sa i'au aplicatii si sa le bag pe telefon ori trebuie sa intru pe net pe telefon ca sa le dau jos ori ce?