| andy2000 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa intreb daca e bine sa dau un iPhone 3GS, 8GB i.O.S 3.8, pe un Sonny Ericsson xperia? Nu stiu ce i.O.S are? DAca ii merge card? Funda va rog!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce model de Sony Ericsson Xperia şi în ce STARE sunt telefoanele!

Apoi, Sony Ericsson Xperia NU au iOS, au Android...

Toate cele bune.

| MitroKta a răspuns:

Fii mai explixit/a. Ce xperia? Pentru ca sunt mai multe. Si nu au ios, au android, sau in cel mai rau caz, dar nu cred sa fie chiar atat de vechi, sa aiba sistemul dezvoltat de Sony Ericsson. Intereseaza-te si afla sigur cum ii spune numele, iar apoi intra pe gsmarena.com are su
s in bara un buton compare si in fereastra care se deschide poto sa pui 2 telefoane fata in fata si sa le compari specificatiile. Succes!

| panther2007 a răspuns:

In primul rand XPERIA nu are IOS are ROM adica ANDROID dar acum conteaza si ce XPERIA iti ofera ca daca iti ofera un ARC de exemplu atunci se merita daca iti ofera un X8 atunci nu prea se merita!
P.S merge sa pui card!