| bogdiani20 a întrebat:

Cine imi recomanda si mie un telefon bun cu camera foto bunisoara si sa mearga bine in minim suma de 1.000 roni?

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Samsung J6
Galaxy A6
Xiaomi Mi A2 (recomand)
P9 Lite fac foarte bine pozele
LG Q6
Motorola Moto G6

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa mearga bine in minim suma de 1.000 roni"

păi atunci nu mai ezita: Apple iPhone XS Max

| AFR81 a răspuns:

Xiaomi Mi A2 sau A1 am inteles, de la un prieten care se pricepe foarte bine, pentru ca eu sunt paralel cu astea, ca ar fi foarte bune, raportandu-ne la calitate-pret. Nu am reusit sa-mi cumpar pana in prezent, insa intentionez asta.

| Cutezătorul4k a răspuns:

Eu ti as recomanda j7 2018, design premium, camera buna, ecran mare, luminos si clar, bateria tine bine, card de memorie etc