| MaxiEcho a întrebat:

Cine imi recomanda un telefon de pana in 1.000 lei, care sa nu aiba un procesor ieftin si sa mearga jocurile foarte bine!
Funda!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Http://www.sonymobile.com/ro/products/phones/ cand ai gasit unu ce iti place cauti pretul pe google sau ii intrebi pe ei.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alege un mobil de la Sony.

| MaxiEcho explică (pentru mgtow):

Da-mi tu un link cu un telefon, pe mine ma intereseaza mai mult procesorul, vreau unul quand-core pe care sa ruleze fara probleme jocuri si fara lag!

| Jipa95 a răspuns:

Recomand : http://www.emag.ro/......DWY7QBBBM/
Telefon mai ok ca asta pana in 1000 lei, nu gasesti! Are hardware asemanator note 3, xperia z1, etc. Un telefon foarte ok.

Bft!

| Pisicutza_Pisi_1970 a răspuns:

Zali e foarte bun si nu e decat vreo 450 lei.