| wannabe a întrebat:

Ce telefon nokia are camera cu blitz si este pana in suma de 600-700 roni?

7 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Cel mai ieftin cca. 500 lei este modelul 6303 clasic.

| wannabe explică:

N70 e prea caramidos laughing nu-mi place

| YLLL a răspuns:

Nokia 3600

| little a răspuns:

Daca vrei sa ti-l cumperi din magazin, ti-as recomanda un n70, este foarte bun, avand ca sistem de operare OS ( simbyan ) 3g, slot card, mp3 ( se aude foarte bine ) si multe alte prostioare prin pachet. Daca vrei la SH, ia-ti un nokia n95, camera de 5pmixeli, 3g, 2 difuzoare, ecran mare, si multe altele. e un telefon super, am si eu si il folosesc cu placere de fiecare data, imi place mult senzorul de miscare happy criminal telefonul :X

| LuYz@ a răspuns:

nokia 3120

| LuYz@ a răspuns:

Nokia 7310

| jumper a răspuns:

Pentru o camera buna in banii astia orienteaza-te la un sony ericsson.Au camere bune.