| Mate_Ady_1974 a întrebat:

Cine ma ajuta pe mine! caut o aplicatie radio pe telefonul meu android sa pot reda mai departe in radio cd portabil pe bada fm.sper ca am fost foarte explicit, cine ma poate ajuta mare recunoscator as fi...spre exemplu am avut inainte telefon cu symbyan era o aplicatie excelenta LCG. JUKEBOX care avea aceasta functie.multumesc mult.

3 răspunsuri:
| DarkSpy a răspuns:

Tu vrei ca telefonul tau sa emita unde radio? Ma indoiesc ca e posibil. Nu cumva cauti un modulator?
Ceva de genul adica: http://www.altex.ro/auto/modulator-fm?attempt=1

| Mate_Ady_1974 explică (pentru DarkSpy):

Din telefoul cu Symbian cu prograul LCG JUKEBOX aveam aceasta optiune....multumesc.sper ca m-ai inteles nu-mi vine sa cred ca symbyanul poate face aceasta optiune si anroidul nu.

| Mate_Ady_1974 explică:

Sa emita prin bluetooth.sa inteleg atunci ca androidul esteai naspa ca symbyanul?