| rebeca86 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? am un telefon TQ 150 adus din afara..are cu touch si tastatura..la deblocarea lui aveam setat un circuit din-ala cu bile.mi-a bagat cineva gresit de mai multe ori si mi-a blocat telefonul..scrie too many pettern attempts..acum imi cere mail si parola..am bagat contul meu gmail.dar nu merge. spune ca nu sunt corecte.ce trebuie sa fac acum? va multumesc

1 răspuns:
| MaxKiller911 a răspuns:

In primul rand nu-l mai da nimanui, in al doilea rand incearca sa scrii cat de incet si atenta poti la ce ai scris pe tastatura, s-ar putea sa nu fii scris ceva corect, daca nu merge du-te la un service.