| Cristea_Razvy_1992 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine am un Samsung Galaxy S3 si nu il pot conecta nici cum la PC adica prin cablu il conectez si nu imi apare nimic nu gaseste nimic PC-ul cablul ie bun ca, la incarcare merge si l-am conectat si la TV prin cablu si il gaseste doar la PC nu imi apare nimic si am incercat si programul Samsung Kies si tot nu il vede, si m-ai am o probleme la casti ie normal daca misc de mufa aia de la casti sau rasucesc de ia cand ascult muzica sa se intrerupa muzica sau sa aud incet sau doar intr-o casca, castile sunt bune ca, le-am incercat si la PC si acolo nu am probleme cu ele ori cat asi rasuci si misca de mufa nu se intrerupe muzica?

2 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te duci cu el inapoi, doar ai garantie la el, sigur iti va da altul daca are probleme, papa.

| Cristea_Razvy_1992 explică (pentru albastrualb77):

Asa m-am gandit si eu, da am crezut ca poate ie din alta cauza mersi oricum.