| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum bag meniul in limba romana la un Nokia c5-03?
ajutor

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi pag 17 din Ghidul utilizatorului la linkul :
http://download.fds-ncom.nokia.com/......_ro_RO.pdf

"selectați Meniu > Aplicații > Instrumente > Conf. telefon. > Limbă"

Toate cele bune.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Daca telefonul e adus din strainatate si decodat la noi nu are limba romana. Poti cauta pe internet sa vezi daca gasesti dar nu prea cred. Poti merge si la service sa icnerci.Pa,pa

| Isabella95 a răspuns:

Intra la setari, limba, modificare!

| gheodjgheote a răspuns:

Telefonul nu are decit limbile care ti le zic ieu acum 1 english
2 franceza 3 germana 4 italiana 5 spaniola 6 portugheza atita
romana nu o are trebui sa o descarc si sa o bag ieu in telefon.cum? ie intrebarea mea

| gheodjgheote a răspuns:

Am gresit de fapt intrebarea, ie in felul urmator. cine stie cum se instaleaza meniul in limba romana la Nokia c5-03.
?

| Acostachioaei_Petronel_1974 a răspuns:

Cum pot sa descarc limba romana pentru telefon c5 Nokia