| DJohnny a întrebat:

Cine stie daca pot face print screen de pe Samsung Galaxy Nexus. Daca pot, cum?

6 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Nu se poate face asa ceva.

| Dangerfull a răspuns:

Este Samsung mai intrebi

| DJohnny explică (pentru Dangerfull):

Se poate face si dupa Samsungwinking

| AnMa a răspuns:

Buna! Nu stiu prea multe detalii despre acest tefelon, dar daca are android, exista o aplicatie pe care o iei de pe google play si astfel poti face print screen-uri. Acesta este programul: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.geeksoft.screenshot

| CoconetulFurios a răspuns:

NU poti, este Samsung

| DJohnny explică (pentru CoconetulFurios):

Nu conteaza ca e Samsung, am avut un Samsung inainte de telefonul asta si mergea la alawinking