| georgekids a întrebat:

Cine stie un cod pentru decodarea unui telefon Samsung gt-e1200? dau funda cine stie.

Răspuns Câştigător
| lali123 a răspuns:

Pai eu stiu sa le decpdez dar n-am cablu de date la el si mi-ar trebui niste coduri ca sa-l decodez rara sa-l mai leg la laptop.

1 răspuns:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Du-l la decodat, platesti vreo 20 de lei cauti pe net din ce oras esti, are intr-adevar niste coduri, dar noi nu suntem experimentati cu asta. Daca nu intereseaza-te pe internet cum sa faci.
O zi buna!