| Cikmabebia a întrebat:

Cine știe vreo aplicație prin care să pot aprinde telefonul mobil, doar corectând-ul prin cablu la pc, deoarece nu îmi lucrează butonul power de la telefon și cînd se descarcă nu-l pot aprinde, sau există aplicații cu care pot seta alt buton de exemplu volume pentru a-l putea aprinde înafară de double tap,

Răspuns Câştigător
| IoanWild a răspuns:

Salut! Ai incercat cumva sa il pornesti cu un ac sau o agrafa?!? De asemenea poti sa mergi la un service specializat de telefoane pentru al repara, nu te costa mai mult de 50 de lei. Sper ca acest articol sa fie de ajutor: http://global.drfone.biz/......utton.html Bafta!