| MrRava13 a întrebat:

Cineva care se pricepe la IT va rog frumos ajutati-ma. Am de curand un desktop foarte bun cu driverele la zi si un headset wireless cu microfon care se conecteaza prin usb(fara fir). Problema este ca atunci cand inregistrez voce se aude distorsionat ca unui robot si intrerupt, iar cateodata se deconecteaza si se conecteaza singur. Am umblat la toate setarile posibile si nu am gasit nimic. Putin ajutor?

1 răspuns:
| rezervatro a răspuns:

Poate au ceva bateriile..incearca sa le schimbi; sau poate nu face bine contact undeva, la cipul ala care il bagi la USB... (sau un defect din fabrica) incearca sa le conectezi la un prieten ceva, ca PC-ul lui si vezi daca la el merge.