| CristianoRonaldo13 a întrebat:

Ajutor,TPU! Am Yahoo Messenger si atunci cand dau Video Call nu se aude nimic de la cealalta persoana(desi are microfon) si eu am si la un moment dat se deconecteaza automat si se conecteaza singur. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| LuvTH4ever a răspuns:

Ce ai laptop sau calculator?
Daca ai laptop intri in Speakers ( jos in bara, langa Wirelless, are un desen gen difuzor ) si verifica daca problema e la tine sau la celalaltwinking happy

| CristianoRonaldo13 explică (pentru LuvTH4ever):

Problema e pe calculator.

| LuvTH4ever a răspuns (pentru CristianoRonaldo13):

Da. m-am referit daca e de la calculatorul / laptop-ul lui sau al celultalt cu care vorbestewinking