| Zsolt15 a întrebat:

Cineva ne-a zis ca la Orange sa ne facem ambele abonamente 7, pentru ca momentan factura este de 250 de lei pe luna, foarte mult si 7 pe ambele ar reduce factura la 100 de lei pe luna, e vreo smecherie?
Sau e totul adevarat?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde e factura de 250, ce primesti si ce inseamna 7 le ala?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Unde sinteti, ce abonamente, ce vreti de la abonament? Ca nu am inteles absolut nimic. Uite, eu am doua nelimitate de la digi si platesc cam 35 RON pe ambele. Adica impreuna. Si nu am ce sa comentez.