| cocosteluta a întrebat:

Colegii mei au pus parola la telefon de prea multe ori si acum este blocat. imi cere e-mailul si parola dar cand scriu nu mi-o aproba. Ce altceva as putea sa fac? daca ajuta nu am avut wi-fi-ul aprins cand mi s-a blocat.
DAU PANGLCA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS.:-)

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează EXACT ce model de telefon ai şi apoi îţi spun cum să faci hard reset...

Toate cele bune.

| qMaduTzuu a răspuns:

Sincer n-am idee, posibil că dacă nu ai avut Wi-fi on când s-a blocat să fie dezactivat şi acum, şi nu are cum să iţi facă legătura atunci când îi bagi mail. Ce pot să zic. du-te la un centru şi roagă-i să te ajute.Ei sigur vor ştii ce să facă.