| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca pana la sfarsitul lui august va mai scade/scadea (ma bate romana) pretul la telefoane precum: Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4 mini, HTC Desire 610?
Daca da, cu cat?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Va scadea dar cu cat nimeni nu poate sti. Nici macar Mafalda. happy

| h3r a răspuns:

Puțin, până atunci vor apărea alte telefoane care vor fi recomandate și vor ieși în evidență, mai ales cele la care vei avea și abonament... cred că vor rămâne la prețul inițial, undeva pe acolo.

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Cineva si-a schimbat avatarul. Hm. oare cine?

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Oare cine?
Mâine iar îl schimb...

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Traiesti periculos... iti plac schimbarile.

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea, sincer.
Ce, nu-ți place noua poză?

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Cum nu... imi place tot ce tine de tine.

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Așa da. :*

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Da,cu cat e greu de precizat