| Marius1553 a întrebat:

happy
Care dintre urmatoarele telefoane este mai bun :
"HTC Desire C" sau "Samsung Galaxy Mini 2"
Fundita!

Răspuns Câştigător
| L4WRlD34TH a răspuns:

Au acelasi procesor doar ca la mini 2 e overclock-at din fabrica. +ca HTC-ul are bluetooth mai bun si are Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich).

8 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

HTC desire c-camera mai buna

mini 2-procesor mai bun

in rest depinde de tine. eu as zice desire c

| L4WRlD34TH a răspuns (pentru KinekT):

Mini 2 nu are procesor mai bun, e acelasi dar e overclock-at din fabrica.

| KinekT a răspuns (pentru L4WRlD34TH):

Desire c are procesor de 600 mhz cortex a5 pe cand mini 2 are 800 mhz cortez a5
GPU este aceeasi placa:andreno 200

| L4WRlD34TH a răspuns (pentru KinekT):

Au acelasi procesor doar ca la mini 2 e overclock-at din fabrica. +ca HTC-ul are bluetooth mai bun si are Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich).

| Rebeca21121 a răspuns:

HTC Desire C

| L4WRlD34TH a răspuns:

Eu unul as merge pe HTC Desire C pentru ecran, camera. Bafta.

| Marius1553 explică:

Hmmm deci care este mai bun? sa dau funda

| KinekT a răspuns (pentru Marius1553):

HTC Desire C este mai bun decat mini2

| Marius1553 explică:

Mersi pentru raspunsuri! bye bye :*