| MrHello a întrebat:

Cu cat credeti ca s-ar putea vinde un s6 edge cu touchscreenul spart, displayul functioneaza...?

Răspuns Câştigător
| DamianTPU a răspuns:

Cred ca l-ai putea vinde cu 2000-1700 lei. Mai mult in nici un caz.
Dar uita-te si tu pe olx sau nu stiu. Sa te uiti cam cat au pretul. (sa fie si sparte, deteriorate)
Funda?

2 răspunsuri:
| DamianTPU a răspuns:

Acum depinde cu cat l-ai cumparat.
Sau daca l-ai luat de la second hand.
Astept explicatia. ca sa iti raspundwinking

Răspuns utilizator avertizat
| DamianTPU a răspuns (pentru MrHello):

Cred ca l-ai putea vinde cu 2000-1700 lei. Mai mult in nici un caz.
Dar uita-te si tu pe olx sau nu stiu. Sa te uiti cam cat au pretul. (sa fie si sparte, deteriorate)
Funda?