| HarleyQuinn a întrebat:

Cu cât mă taxează dacă am depăşit limita de internet la Orange?

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ce abonament ai sau ce optiuni? variaza de la abonament la abonament.
in una din oferte... scris evident cu litere de-o schioapa zice cam asa:

2, 5 lei/MB pentru primii 70 MB.
Pentru traficul de la 70 MB la150 MB cu 70 bani/MB,
iar cel consumat dupa 150 MB se taxeaza cu 20 bani/MB.
Tarifarea este din 10 in 10 KB

mai sunt si optiuni in care traficul extra e fix, gen 2, 5 lei/MB
si optiuni care nu au trafic extra. ci iti limiteaza viteza dupa ce ai consumat traficum abonamentului.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Tarifarea depinde de abonamentul pe care il detii. Pentru ati putea oferi un raspuns complet, te rugam sa ne oferi numarul tau de telefon prin mesaj privat.

Cu prietenie,
Orange Helper.