| KeopsJr a întrebat:

Salut, am un internet de la Orange cu router Huawei si nu stiu de ce imi merge foarte slab, adica nu am depasit limita de 50GB si totusi imi face asa, va rog sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca doresti sa verificam si noi situatia, te asteptam cu un mesaj privat in care sa ne comunici codul de abonat si adresa la care folosesti serviciile.

O zi buna,
Orange Helper

| ziftode a răspuns:

RENUNTA LA ORANGE, ia de la altii, si de la DIGI merge mult mai bine!
am scris mai multe, aici:
https://www.tpu.ro/......-problema/

| Anonimus19191 a răspuns:

Același router am si eu. Tot de la Orange. Si tot slab merge. Te sfătuiesc să ii anunti pe tampitii de la Orange happy

| heyyello a răspuns:

Normal că nu merge, ai o chinezărie de router de la Huawei.