| KatherineH a întrebat:

Cu in jur de doua luni in urma mi-am scapat telefonul (Samsung s7 edge) si mi-am spart display-ul. L-am inlocuit, dar cel nou avea o linie neagra pe mijloc, orizontal. O linie foarte subtire. Baietii de la GSM mi-au spus ca e probabil o problema cu adezivul de pe rama si mi-au zis ca mi-l schimba pe garantie. Nu m-am mai dus sa-l schimb pentru mergea bine si depind de telefon. Il foloesc pentru GPS sa ajung oriunde, etc. Dar acum, partea ecranului din josul liniei a inceput sa aiba interferente si diferente de luminozitate comparativ cu partea de sus. Nu stiu cand o sa ajung sa-l schimb. E in regula daca continui sa-l folosesc? O sa continue sa-mi faca probleme?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Din cate scrii o sa ajungi sa nu il mai poți folosi. Și când o să mergi cu el au sa iți spuna ca a trecut termenul garanției ce o dau ei.

1 răspuns:
| Cozmescu a răspuns:

Da d-ul la service