| FanGaming98 a întrebat:

Cum adaug alte surse de știri pentru Huawei Assistant ° Today?

2 răspunsuri:
| GabiHert a răspuns:

Eu as recomanda sa schimbi știrile de la Huawei assistant cu cele de la Google. Cei de la Google îți oferă știri care chiar te interesează. Am folosit Huawei assistant pentru o săptămână și îmi arată doar știri vechi.

| FanGaming98 explică (pentru GabiHert):

Știu asta dar Google îmi face probleme recent și vreau să mă mut spre aplicațiile Huawei care înlocuiesc Google. Dar nu se schimbă deloc știrile nici dacă schimb regiunea. Îmi dă doar știri din United Kingdom