| Gabytsuu a întrebat:

Cum pot sa aflu daca cineva ma suna cu numar privat...
cum sa aflu cine ma suna...:-

Răspuns Câştigător
| Gotenks a răspuns:

Din cate am auzit eu, daca esti pe abonament, te duci la furnizor, dai niste bani si teoretic, omu' iti da lista cu aplurile.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se poate afla.
Listing-ul telefonic este acela cu numerele care le-ai apelat nu şi primit.
Pa, pa.

| Diana06 a răspuns:

Nu poti afla cred\

| vw9378 a răspuns:

Pai orice convorbire este inregistrata. Daca respectivul/a te-a amenintat sau ceva in genul poti merge la politie si iti afla ei numarul.Si cred ca si la shop daca ai pe cineva dar nu as baga mana in foc. Acestea sunt singurele metode accesibile.